תקנון - פסטיבל מחוברות

ברוכות הבאות למחוברות

איזה כייף שבאתן  

הפסטיבל מתקיים על פי כל כללי התו הירוק ובמרחב בטוח !  יש לשלוח תו ירוק ואישור בדיקת קורונה שלילית בסמוך למועד הפסטיבל !  

התקנון כולל שני חלקים,  חלק ראשון מרחיב על מה הפסטיבל כולל, חלק שני מדיניות תשלומים ודמי ביטול.

הפסטיבל כולל:

  • מלון: אירוח בחדר זוגי לאם ובת, לינה לילה אחד ואירוח מלא : בחמישי – ארוחת צהרים קלה, ארוחת ערב עשירה, בשישי – ארוחת בוקר מפנקת, נשנוש קל לפני שזזים. שתיה וכיבוד קל לאורך הפסטיבל.

שעת הגעה ביום חמישי, 10:30 בבוקר, קבלת חדרים בשעה 15:00 עד 15:30. שעת סיום משוערת בשישי 13:30 ופינוי חדרים עד השעה 10:30.

  • תכנית: התכנים מפורטים באתר פסטיבל מחוברות, המחיר כולל השתתפות בכל הפעילויות של הפסטיבל.

התכנייה תשלח שבוע לפני מועד הפסטיבל.

תכני הפסטיבל מוגנים על פי חוק זכויות יוצרים התשס"ח-2007 , ואין להעתיק, לפרסם, לשדר , להעמיד לרשות הציבור, תוכן מתכני הפסטיבל , ללא קבלת רשות מפורשת מראש ובכתב ממנהלת הפסטיבל

תנאי ההשתתפות בפסטיבל:

* פסטיבל בימי קורונה: הפסטיבל מתקיים בכפוף להנחיות משרד הבריאות, אם חלילה יחול איסור לקיים את הפסטיבל במועד שתוכנן, כל הנרשמות יעברו אוטומטית לפסטיבל במועד שלאחר מכן.  במידה ותחול הגבלה על מספר המשתתפות, למשל 100 משתתפות – מאה הנרשמות הראשונות ישתפו במועד אליו נרשמו, היתר ישתתפו בפסטיבל במועד הבא.

האחריות וההקפדה על שמירת ההנחיות במלואן באחריות המשתתפות. כל אימא אחראית על עצמה ועל בתה !

הצהרת בריאות : הריני מצהירה כי אני ובתי בריאות בד"כ ולא סובלות ממחלה ו/או הפרעה המונעת מאתנו להשתתף בפסטיבל ובפעילויות.

במידה וישנה מניעה בריאותית כלשהי מבחינתנו הפוגעת ביכולתנו להשתתף בפעילות כלשהי , הריני מתחייבת לידע את ההפקה מראש.

השתתפותי והשתתפות בתי בפסטיבל מבלי לידע את הפקה על מניעה בריאותית , תהא באחריותי הבלעדית."

*התכנית ניתנת לשינויים עפ"י שיקולי ההפקה, ט.ל.ח

*חברת מחוברות תהיה רשאית לבטל או לדחות את הפסטיבל או לשנות את תוכן הפסטיבל בהתאם לכמות המשתתפים ו/או בהתאם לתנאים אחרים שיווצרו ו/או בהתאם לשיקול דעת חברת מחוברות.  למשתתפות לא תהייה טענה או עילה לפיצוי בגין ביטול או שינוי תוכן הפסטיבל ועפ"י שיקול דעתה הבלעדית של ההפקה.

*אין אפשרות להחליף בין התאריכים של הפסטיבלים, שינוי תאריך יהיה בכפוף לסעיף דמי ביטול.

*חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה תהא האחראית לתוכן ולניהול הפסטיבל בלבד, למפורטות מעלה לא תהא אחריות משום סוג שהוא לנזק גוף ו/או נזק רכוש ו/או אובדן ו/או קלקול מכל סוג ו/או מין שהוא  אם יגרם חו"ח למשתתפות ו/או לרכושן. המשתתפות בפסטיבל נושאות באחריות הבלעדית לכל נזק אם חלילה יגרם להן או לרכושן.

חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה אינן אחראיות על המטלטלין  במהלך האירוח. חפצים יקרי ערך יש להפקיד בכספת של המלון, (מומלץ לא להביא חפצים יקרי ערך).

*אישור המשתתפת של כתב מדיניות זה, כמוהו כשחרור החברה ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה מאחריות כלשהי לכל מעשה ו/או מחדל אשר עלול להיגרם חו"ח בעטיו נזק למשתתפת.

*הנסיעה הלוך ושוב לפסטיבל – באחריות המשתתפות בלבד.

*היציאה משטח המלון – מתחם הפסטיבל באישור ובאחריות המשתתפות בלבד.

*חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה אינן אחראיות על הרחצה בבריכה או בים. הרחצה אם תהייה, ככל שתהייה הינה באחריות המשתתפות בלבד. חל איסור מוחלט לרחוץ בים או בבריכה ללא שירותי הצלה.

*צ'ק אאוט – אי החזרת המפתח לקבלה במלון כרוך בחיוב של 50₪.

כוח עליון: חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה אינן אחראיות לביטול ו/או שינוי של הפסטיבל שנגרם במישרין או בעקיפין מגורמים שאינם בשליטתן כמו:

סכנות בריאות, מגפות ובתוך כך מגפת הקורונה, מלחמה, מתקפות טרור, מבצעים צבאיים, מצב ביטחוני או פוליטי מתוח, מזג אוויר,  אסונות טבע, שיפוצים או מאורעות דומים שלא בשליטת ההפקה. במקרה של כוח עליון כמפורט מעלה ייקבע מועד חלופי עפ"י שיקולי ההפקה. כוח עליון אינו מהווה עילה לביטול ההשתתפות ולקבלת החזר כספי בהתאם לפרק דמי ביטול.

*הנני מאשרת לחברת מחוברות להשתמש בתמונות וסרטונים בהם בתי ואני מופיעות במסגרת קבוצתית בפרסומים השונים לרבות שידורים בכלי התקשורת המגוונים, טלוויזיה, עיתונות, אתר, ערוצי המדיה של מחוברות: דף הפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב טיקטוק וכו.

*במידה ואינך מאשרת שצילומי הסטילס או שוטים של הווידאו האישיים של בתך ושלך יתפרסמו – עדכני את ההפקה בכתב בעת ההגעה והרישום במלון.

*פרסום תמונה עקב טעות , אינו מהווה עילת תביעה כנגד המפרסם, במידה והמפרסם הסיר התמונה מיד עם היוודע לו הפרסום.

מדיניות תשלומים ודמי ביטול:

ביטול השתתפות בפסטיבל – ייעשה אך ורק בכתב למייל office@mehubarot.co.il, באחריות הנרשמת לוודא עם הנציגה של מחוברות את הגעת בקשת הביטול במייל. לא יתקבלו ביטולים ו/או שינויים טלפוניים.

דמי רישום בסך 500 ₪ לא יוחזרו מכל סיבה שהיא.

עד 14 יום מתאריך הרישום, יוחזר התשלום בקיזוז 500 ₪ דמי רישום כמצוין.

לאחר 14 יום מתאריך הרישום ועד 30 יום לפני מועד קיום הפסטיבל חיוב ב-50% דמי ביטול.

30 יום ממועד קיום הפסטיבל לא יוחזר תשלום כלשהו (דמי ביטול מלאים).

איזה כייף שבאתן
להתראות במחוברות
איילת (איה) בן צבי
קרן, אורית וכל צוות הפסטיבל 💜

כל הזכויות שמורות לאיילת (איה) בן צבי וחברת מחוברות
Open chat
דילוג לתוכן