תקנון - פסטיבל מחוברות

ברוכות הבאות 

התקנון כולל שני חלקים,  חלק ראשון מרחיב על מה הפסטיבל כולל, חלק שני מדיניות תשלומים ודמי ביטול.

 

הפסטיבל כולל:

  • מלון: אירוח בחדר זוגי לאם ובת, לינה לילה אחד ואירוח מלא : בחמישי – ארוחת צהרים קלה, ארוחת ערב עשירה, בשישי – ארוחת בוקר מפנקת, נשנוש קל לפני שזזים. שתיה וכיבוד קל לאורך הפסטיבל.
    שעת הגעה ביום חמישי, 10:30 בבוקר, קבלת חדרים בשעה 15:00 עד 15:30. שעת סיום משוערת בשישי 13:30 ופינוי חדרים עד השעה 10:30.

  • תכנית: התכנים מפורטים באתר פסטיבל מחוברות, המחיר כולל השתתפות בכל הפעילויות של הפסטיבל. התכנייה תשלח שבוע לפני מועד הפסטיבל.
    תכני הפסטיבל מוגנים על פי חוק זכויות יוצרים התשס"ח-2007 , ואין להעתיק, לפרסם, לשדר , להעמיד לרשות הציבור, תוכן מתכני הפסטיבל , ללא קבלת רשות מפורשת מראש ובכתב ממנהלת הפסטיבל

תנאי ההשתתפות בפסטיבל:

* פסטיבל בימי מלחמה ו/ או פסטיבל בימי קורונה: האירוע יתקיים בהתאם להנחיות שיפורסמו ע"י המדינה בסמוך לפסטיבל. במידה ולא ניתן לקיים את הפסטיבל במועד שנקבע

הפסטיבל ידחה למועד בטוח אחר.

למען הסר ספק, אם יחול איסור לקיים את הפסטיבל במועד שתוכנן, כל הנרשמות יעברו אוטומטית לפסטיבל במועד שלאחר מכן. בכפוף לסעיף של כוח עליון.

כוח עליון: חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה אינן אחראיות לביטול ו/או שינוי של הפסטיבל שנגרם במישרין או בעקיפין מגורמים שאינם בשליטתן כמו:

סכנות בריאות, מגפות ובתוך כך מגפת הקורונה, מלחמה, מתקפות טרור, מבצעים צבאיים, מצב ביטחוני או פוליטי מתוח, מזג אוויר,  אסונות טבע, ו/או הכרזה של המדינה ו/או כל גורם מוסמך שיאסור על קיום אירועים כאלה שיפוצים או מאורעות דומים שלא בשליטת ההפקה. במקרה של כוח עליון כמפורט מעלה ייקבע מועד חלופי עפ"י שיקולי ההפקה. כוח עליון אינו מהווה עילה לביטול ההשתתפות ולקבלת החזר כספי בהתאם לפרק דמי ביטול.

*התכנית ניתנת לשינויים עפ"י שיקולי ההפקה, ט.ל.ח

*חברת מחוברות תהיה רשאית לבטל או לדחות את הפסטיבל או לשנות את תוכן הפסטיבל בהתאם לכמות המשתתפים ו/או בהתאם לתנאים אחרים שיווצרו ו/או בהתאם לשיקול דעת חברת מחוברות.  למשתתפות לא תהייה טענה או עילה לפיצוי בגין ביטול או שינוי תוכן הפסטיבל ועפ"י שיקול דעתה הבלעדית של ההפקה.

*אין אפשרות להחליף בין התאריכים של הפסטיבלים, שינוי תאריך יהיה בכפוף לסעיף דמי ביטול.

*חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה תהא האחראית לתוכן ולניהול הפסטיבל בלבד, למפורטות מעלה לא תהא אחריות משום סוג שהוא לנזק גוף ו/או נזק רכוש ו/או אובדן ו/או קלקול מכל סוג ו/או מין שהוא  אם יגרם חו"ח למשתתפות ו/או לרכושן. המשתתפות בפסטיבל נושאות באחריות הבלעדית לכל נזק אם חלילה יגרם להן או לרכושן.

הצהרת בריאות : הריני מצהירה כי אני ובתי בריאות בד"כ ולא סובלות ממחלה ו/או הפרעה המונעת מאתנו להשתתף בפסטיבל ובפעילויות.

במידה וישנה מניעה בריאותית כלשהי מבחינתנו הפוגעת ביכולתנו להשתתף בפעילות כלשהי , הריני מתחייבת לידע את ההפקה מראש.

השתתפותי והשתתפות בתי בפסטיבל מבלי לידע את הפקה על מניעה בריאותית , תהא באחריותי הבלעדית."

חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה אינן אחראיות על המטלטלין  במהלך האירוח. חפצים יקרי ערך יש להפקיד בכספת של המלון, (מומלץ לא להביא חפצים יקרי ערך).

*אישור המשתתפת של כתב מדיניות זה, כמוהו כשחרור החברה ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה מאחריות כלשהי לכל מעשה ו/או מחדל אשר עלול להיגרם חו"ח בעטיו נזק למשתתפת.

*הנסיעה הלוך ושוב לפסטיבל – באחריות המשתתפות בלבד.

*היציאה משטח המלון – מתחם הפסטיבל באישור ובאחריות המשתתפות בלבד.

*חברת מחוברות ו/או איילת בן צבי ו/או מי מטעמה אינן אחראיות על הרחצה בבריכה או בים. הרחצה אם תהייה, ככל שתהייה הינה באחריות המשתתפות בלבד. חל איסור מוחלט לרחוץ בים או בבריכה ללא שירותי הצלה.

*צ'ק אאוט – אי החזרת המפתח לקבלה במלון כרוך בחיוב של 50₪.

*הנני מאשרת לחברת מחוברות להשתמש בתמונות וסרטונים בהם בתי ואני מופיעות במסגרת קבוצתית בפרסומים השונים לרבות שידורים בכלי התקשורת המגוונים, טלוויזיה, עיתונות, אתר, ערוצי המדיה של מחוברות: דף הפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב טיקטוק וכו.

*במידה ואינך מאשרת שצילומי הסטילס או שוטים של הווידאו האישיים של בתך ושלך יתפרסמו – עדכני את ההפקה בכתב בעת ההגעה והרישום במלון.

*פרסום תמונה עקב טעות , אינו מהווה עילת תביעה כנגד המפרסם, במידה והמפרסם הסיר התמונה מיד עם היוודע לו הפרסום

מדיניות תשלומים ודמי ביטול:

הרשמה לפסטיבל – מותנית בתשלום מלא בכרטיס אשראי דרך האתר ואישור תקנון הפסטיבל.  

מדיניות ביטולים: 

ביטול ההשתתפות בפסטיבל – ייעשה אך ורק בכתב למייל office@www.mehubarot.co.il, באחריות הנרשמת לוודא עם הנציגה של מחוברות את הגעת בקשת הביטול במייל. לא יתקבלו ביטולים ו/או שינויים טלפוניים.

דמי ביטול  בסך 500 ₪ לא יוחזרו מכל סיבה שהיא. – במידה תרשמי  במועד אחר – העלות תהיה בהנחה של 500 ש"ח.  

  1. 500 ש"ח – עד 60 יום לפני מועד הפסטיבל, יוחזר התשלום בקיזוז 500 ₪ דמי ביטול.
  2. 50% –  מ 60 יום ועד 30 יום  לפני מועד הפסטיבל, דמי ביטול בגובה -50% מסך התשלום לפסטיבל.
  3. 100% –  30 יום ממועד קיום דמי ביטול מלאים. אין אפשרות לבטל השתתפות. 

 

פסטיבל בצל מלחמה  – במידה ולא ניתן לקיים את האירוע במועד המקורי שנקבע עקב כוח עליון לרבות אך לא רק  מלחמה, לא יוחזר התשלום ששולם ו/או חלק ממנו, אלא חברת מחוברות מתחייבת לקיים את האירוע  במועד חלופי כשיתאפשר.

איזה כייף שבאתן
להתראות במחוברות
איילת (איה) בן צבי
רונית, אורית וכל צוות הפסטיבל 💜

כל הזכויות שמורות לאיילת (איה) בן צבי וחברת מחוברות 
0
דילוג לתוכן