הפסטיבל מתקיים על פי התו הירוק ובדיקות קורונה שליליות.

מחוברות ממליצות 

sheli2

החוויה הכי עוצמתית שעברתי עם בתי אחרי הלידה שלה, לא ניתן להעביר בפייסבוק ובשום רשת חברתית את עוצמת החיבור, הקשר שהתדהק והאהבה הגדולה שנבנתה מחדש.זו חוויה שבונה אותנו כאימא ובת ונותנת לה כלים לחיים! חובה לכל אימא ובת! 

שלי אלקובי, פברואר 19, חדרה

 

מתוך קבוצת הווטסאפ של מחוברות בנות המצווה
רותם,  פברואר 17, תל אביב

 

7

וואו וואו מה שהיה שם… תמשיכו ליזום וליצור עוד מהדבר החזק הזה. מתנה שתיזכר לעוד שנים רבות. תודה גדולה וחיבוק גדול.

מאיה קסטרו, מנחת הורים, השתתפה עם שתי בנותיה, ראשון לציון

mehubarot_may

"המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיים", מאי דודי

איילת בן צבי היקרה, בעידן שבו המילים והכותרות של סדנאות ופסטיבלים מופיעים כמו פטריות אחרי הגשם, אין ספק שעלית על כל ציפיותיי. הבאת אותי ואת בתי לחוות רגעים שאפילו לא יכולתי לדמיין. התכנים המותאמים, האווירה, החשיבה עד הפרטים הקטנים. יש לי ארבע נסיכות ויש לנו מנוי ארוך טווח אצלך. מבחינתנו חגיגות בת המצווה לא היו יכולות להיפתח אחרת, תודה גדולה.

קרן ומאי דודי, קרן אם לארבע בנות, השתתפה בפסטיבל המיתולוגי הראשון והפכה להיות מנהלת התפעול של הפסטיבל

רציתי לכתוב מיד אחרי הפסטיבל הקסום. המילים לא יצאו, אבל הדמעות לא הפסיקו לרדת… לא יכולה להסביר מה שקרה שם, רגשות הציפו. נתתן לנו במה להתחבר אחת לשנייה, הפקה מקצועית, תכנים מדהימים, חוויה חד פעמית. ממליצה בחום לכל אימא שאוהבת את הבת שלה להעניק לה מתנה ולחבור אליכן לפסטיבל מחוברות הבא. איילת וזיו מחוברות לנצח!!!

איילת ירון, הרצליה, איילת עובדת בכלל ביטוח חיברה אותנו לוועד של כלל, שפרסם וסבסד לעובדות ולנשות העובדים, בזכות איילת עשרות אימהות מכלל זכו לחוות את החוויה 

11
0
דילוג לתוכן